5 latek co powinien umiećCo 5 latek powinien umiećCo potrafi 5 latekCo powinien umieć 5 latekCo powinien umieć pięciolatekCo powinno umieć 5 letnie dziecko

5 latek co powinien umieć?

Co powinien umieć pięciolatek Kiedy mamy dzieci nie podlega dyskusji fakt, że bardzo zależy nam na tym, żeby zdrowo się one wychowywały i dobrze rozwijały. Chcemy, żeby były mądre i dobrze przyswajały sobie wiedzę. Szczególnie, kiedy idą do przedszkola, oczekujemy że wychowawca, który ma je pod opieką, będzie się z nimi dobrze zajmował i uczył […]

5 latek co powinien umieć?
1 vote, 3.00 avg. rating (70% score)

Co powinien umieć pięciolatek
Kiedy mamy dzieci nie podlega dyskusji fakt, że bardzo zależy nam na tym, żeby zdrowo się one wychowywały i dobrze rozwijały. Chcemy, żeby były mądre i dobrze przyswajały sobie wiedzę. Szczególnie, kiedy idą do przedszkola, oczekujemy że wychowawca, który ma je pod opieką, będzie się z nimi dobrze zajmował i uczył ich tego, co powinny już umieć w swoim wieku.

Jeśli nasze dzieci chodzą do przedszkola jako 3 czy 4 latki, nie oczekujemy zbyt wiele. Najczęściej chodzi nam o to, żeby były pod dobrą opieką i mogły malować, kolorować i bawić się z rówieśnikami. Jeśli zaś chodzi o pięciolatków, możemy się już zastanawiać, co powinien umieć 5 latek. Czy to normalne, jeśli nie zna jeszcze literek, nie chce robić szlaczków, czy nie umie liczyć do 10? Oczywiście warto zapoznać się z wiedzą na ten temat. Co powinno umieć dziecko w tym wieku. Podstawa programowa jednak jest jeszcze dość łaskawa dla dziecka w tym wieku, choć niektóre dzieci potrafią już wtedy dobrze czytać i pisać, nie oznacza to, że wszystkie muszą doskoczyć do tego poziomu.

Ciekawe wpisy o zdrowiu i medycynie:

recommended